INFORMACJE O FIRMIE

Nasza firma istnieje od 1988 roku. Przez te wszystkie lata  niezmiennie poszerzamy swoją wiedzę i umiejętności, podążając za nowoczesnymi rozwiązaniami aby służyć naszym Klientom fachową wiedzą, doświadczeniem, wsparciem technicznym realizując w ten sposób nasz główny cel , jakim jest  -  Satysfakcja Klienta.

Zdobyte doświadczenia pomagają nam zapewnić wysoki poziom świadczonych usług z pełną gwarancją oraz serwisem wykonywanych przez nas zadań.

Projektując systemy grzewcze zawsze staramy się dostosować do indywidualnych potrzeb naszych Klientów zapewniając jednocześnie rozwiązania jak najbardziej nowoczesne i ekonomiczne Spełniamy Państwa oczekiwania pod względem bezpieczeństwa oferowanych rozwiązań ich energooszczędności oraz komfortu obsługi i bezawaryjności.
Przez lata pracy wyselekcjonowaliśmy urządzenia i materiały zapewniające wieloletnią sprawność, komfort i odpowiednią jakość. Zanim jednak zaproponujemy Państwu ich montaż wszystko zostanie dokładnie przemyślane pod względem indywidualności każdego domu. Nie oferujemy rozwiązań modnych ale takie które będą dla danego domu najlepsze i przełożą się na rzeczywiste oszczędności.

Proponujemy kompletne rozwiązania opierając się na wieloletniej współpracy z liderami w branży grzewczej i sanitarnej

Zapraszamy do konsultacji Państwa domu.


Kontakt z nami:
Przedsiębiorstwo Projektowo – Usługowe  „EXPRO” Sp. z o.o.
ul. Dąbrowskiego 2 E, 82-300 Elbląg
e-mail: expro@exproelblag.pl

Projektanci: 

  • Tadeusz Browarczyk tadeusz.browarczyk@exproelblag.pl
  • Marek Zajączkowski marek.zajaczkowski@exproelblag.pl

Sprzedaż:

  • Agnieszka Lipińska agnieszka.lipinska@exproelblag.pl

Księgowość

  • Bogumiła Jankowska bogumila.jankowska@exproelblag.pl

Sekretariat

  • bok@exproelblag.pl
     
idealmedia.pl Projekt i realizacja © 2012 - Agencja Reklamowa Idealmedia.pl - Profesjonalny system CMS
Wszelkie materiały, loga, zdjęcia zawarte na stronie chronione są prawem autorskim i bez ich zgody nie mogą być używane i powielane. stat4u