DOFINANSOWANIE DO POMP CIEPŁA 2023

Dofinansowanie pompa ciepła - nowy dom - program Moje Ciepło

Program dedykowany dla nowo budowanych domów to - Moje Ciepło.  Warunkiem otrzymania dopłaty z tego programu jest zainstalowanie pompy ciepła w nowo budowanym budynku mieszkalnym o podwyższonym standardzie energetycznym. Kwota dotacji w  programie Moje Ciepło to suma od 7 do 21 tys. zł, obejmuej ona zakup i montaż pomp ciepła powietrznych, wodnych i gruntowyc. Dotacja ma w praktyce pokryć 30-45% kosztów kwalifikowanych inwestycji. Program Moje Ciepło nie zakłąda progu dochodowego dla wnioskującego o dotacje.

Dofinansowanie pompa ciepła - istniejący dom ( stary dom) - program Czyste Powietrze

Z programu Czyste Powietrze mogą skorzystać osoby, które planują termomdernizację domu, wymianę źródła ciepła na pompę ciepła. Dopłaty w tym programie uzależnione są od dochodów osób ubiegających się o dofinansowanie. Wartość dofinansowania do zakupu i montażu pompy ciepła może wynosić 28 tys.- 50.900 zł ( w przypadku pompy ciepła gruntowej ), 19.400-35.200 zł ( w przypadku pompy powietrze/woda)  i uzalezniona od dochodów beneficjentów.

Program klasyfikuje jakie urządzenia podlegają dotacji dlatego zachęcamy Państwa do spotkania z nami i skorzystania z naszego doświadczenia w celu wybrania najbardziej optymalnych rozwiązań, które zagwarantują Państwu wypłatę dotacji i komfort użytkowania pomp ciepła. Nadmienię, że program został poszerzony o możliwość prefinansowania w tym celu muszą Państwo przedstawić w Funduszu umowę podpisaną z wykonawcą.

Czekamy na Państwa i zapraszamy do odwiedzenia nas w naszym biurze lub do umówienia spotkania.

PPU EXPRO Sp. z o.o., 82-300 Elbląg ul. Dąbrowskiego 2E yel. kontakotwe: 55/236-91-53, 501 425 916

 

idealmedia.pl Projekt i realizacja © 2012 - Agencja Reklamowa Idealmedia.pl - Profesjonalny system CMS
Wszelkie materiały, loga, zdjęcia zawarte na stronie chronione są prawem autorskim i bez ich zgody nie mogą być używane i powielane. stat4u