Przygotuj się na zimę - zamów przegląd i serwis instalacji grzewczej

Twoja instalacja grzewcza wymaga regularnych przeglądów podobnie jak Twoje auto. Zatrucia czadem, niedogrzane pomieszczenia, wysokie koszty eksploatacji. Możesz temu zapobiec.
Systematyczne przeglądy zapobiegają usterkom, są warunkiem bezpiecznej, ekonomicznej eksploatacji i długiej żywotności urządzeń grzewczych.

Przeprowadzając kontrolę urządzeń gazowych sprawdzamy ich stan techniczny i oceniamy przydatności do dalszej bezpiecznej eksploatacji, zostaną  oczyszczone palniki, wymienniki ciepła, filtry, elektroda jonizacyjna i zapłonowa oraz sprawdza się szczelność i prawidłowość działania czujnika ciągu kominowego i całej instalacji grzewczej. Podczas przeglądu instalator sprawdzi szczelność elementów doprowadzających gaz i wodę, sprawdzi także ogólne działanie naczynia wzbiorczego oraz instalacji grzewczej. Wszystkie te czynności znacząco obniżą ryzyko awarii w wyniku nieprawidłowej pracy urządzenia co w najlepszym wypadku może skutkować brakiem ciepłej wody i nieogrzewanym domem w środku zimy a w najgorszym - zatrucie czadem.

Zachęcamy do skorzystania z naszego wieloletniego doświadczenia. Zadzwoń już dziś! Z doświadczenia wiemy że kiedy nadejdą pierwsze chłody i  przymrozki czas oczekiwania na serwis wydłuża się z prostej przyczyny - wielu z nas odkłada serwis i przegląd urządzeń do ostatniej chwili.

idealmedia.pl Projekt i realizacja © 2012 - Agencja Reklamowa Idealmedia.pl - Profesjonalny system CMS
Wszelkie materiały, loga, zdjęcia zawarte na stronie chronione są prawem autorskim i bez ich zgody nie mogą być używane i powielane. stat4u