ELEKTRONICZNA GŁOWICA TERMOSTATYCZNA LIVING CONNECT

Elektroniczna głowica living connect® to termostat grzejnikowy sterowany za pośrednictwem panela centralnego Danfoss LinkTMCC.

System Danfoss LinkTM może sterować również ogrzewaniem podłogowym oraz przełącznikami włączenie/ wyłączenia zamontowanymi w mieszkaniu czy budynku.

Głowica termostatyczna living connect® korzysta z komunikacji bezprzewodowej i pracuje na zasilaniu baterii. Wyposażona została w trzy przyciski za pomocą których dokonuje się montażu, konfiguracji i ustawień termostatów.

Bez względu na to czy remontujesz czy budujesz nowy dom, instalacja termostatów living connect® i panelu sterującego systemu Danfoss LinkTMCC zajmuje tylko chwilę i co najważniejsze nie wymaga przewodów czy wierceń.

Interesuje Cię temat bezprzewodowej regulacji ogrzewania w Twoim domu, zapraszamy do naszej siedziby. Przyjdź dowiedz się więcej lub umów się na spotkanie we wskazanym przez siebie miejscu.

idealmedia.pl Projekt i realizacja © 2012 - Agencja Reklamowa Idealmedia.pl - Profesjonalny system CMS
Wszelkie materiały, loga, zdjęcia zawarte na stronie chronione są prawem autorskim i bez ich zgody nie mogą być używane i powielane. stat4u