NOWOCZESNE GRZEJNIKI DEKORACYJNE

GRZEJNIKI DEKORACYJNE W TWOIM DOMU

Prezentujemy nowoczesne grzejniki Instal® projekt, które cieszą się szczególnym uznaniem i zainteresowaniem naszych Klientów. Na szczęście minął już czas kiedy grzejniki pełniły w naszych domach tylko funkcje grzewcze i często psuły estetykę wnętrz. Dziś tworząc nowoczesne wnętrza możemy skorzystać z bardzo bogatej oferty grzejników dekoracyjnych, dobierając ich kolor, rodzaj oraz model.

ELEGANCJA I NOWOCZESNOŚĆ

Nowoczesne wnętrza można podkreślić prostą, czystą i elegancką formą grzejnika, który może być praktycznym lustrem, miejscem na notatki i ważne informacje ( flamaster i gąbka w zestawie ) dobrany kolorystycznie do wnętrza jako elegancka neutralna biel czy elegancka głęboka czerń, a pod tym wszystkim ukryta funkcja grzejnika np. INDIVI NEW Instal® projekt.

Doskonała forma, szklany płaski ekran w wersji białej, czarnej, lustrzanej może okazać się idealnym dodatkiem do kuchni, a dodatkowe relingi dostępne w szerokiej palecie kolorów będą czymś więcej niż tylko wieszakiem na ściereczki czy ręczniki.

GRZEJNIK NA MIARĘ i DOWOLNOŚĆ KOLORU

Meble na miarę to w dzisiejszych czasach standard. A co z grzejnikiem dopasowanym idealnie do naszych potrzeb? Dziś można zamówić grzejnik na miarę sprecyzowanych przez Państwa potrzeb. Gęsto rozmieszczone profile, montowane pionowo lub poziomo, według życzenia, zapewniają dużą powierzchnie grzewczą.Natomiast kiedy pragniemy mieć wybór różnorodnych kolorów mamy do zaoferowania paletę aż 37 pięknych barw.

STYLOWA PANORAMA NA ŚCIANIE i DOWOLNOŚĆ KOLORÓW

Portret, krajobraz, kwiaty- wybierz ten, który najlepiej podkreśli indywidualność Twojego wnętrza.

Potrzebują Państwo więcej informacji - zapraszamy! Spotkajmy się w naszej siedzibie lub w miejscu i czasie wskazanym przez Państwa.

idealmedia.pl Projekt i realizacja © 2012 - Agencja Reklamowa Idealmedia.pl - Profesjonalny system CMS
Wszelkie materiały, loga, zdjęcia zawarte na stronie chronione są prawem autorskim i bez ich zgody nie mogą być używane i powielane. stat4u