KOMINEK DLA KAŻDEGO WNĘTRZA

DOMOWE  OGNISKO W  TWOIM  DOMU

 

Cóż może się równać z atmosferą tworzoną przez płomienie ogniska?

Łagodny blask płomieni stwarza klimat przytulności i komfortu, wprowadza atmosferę ciepła i harmonii . Wielu z nas marzy o tym żeby cieszyć się taką atmosferą w sowim domu czy mieszkaniu, jednak tradycyjny kominek opalany drewnem wymaga odpowiednich warunków zazwyczaj koniecznych do spełnienia już na etapie prac budowlanych.

Dziś dzięki nowoczesnym technologiom możemy już zrealizować swoje marzenia i cieszyć się urokiem paleniska w domu czy mieszkaniu, wyposażając je w kominek elektryczny z możliwością dowolnej aranżacji.

 

 

Kominki elektryczne z trójwymiarowym efektem płomienia 3D Opti-Myst® zdobyły uznanie zarówno wśród odbiorców indywidualnych jak i profesjonalistów z branży wnętrzarskiej oraz budowlanej. Nazwa 3D Opti-Myst® kryje w sobie opatentowaną i nowatorską technologię wytwarzania efektu płomieni i unoszącego się z nich dymu. Ta uniklana technika polega na wytworzeniu mgły wodnej za pomocą ultradźwięków, która daje złudzenie ognia i unoszących się nad nim smużek dymu. Rozwiązanie to sprawia, że palenisko kominka jest bardziej przestrzenne, płomień trójwymiarowy a całość prezentuje się jak najbardziej naturalnie.

Nowoczesne kominki, które Państwu oferujemy w większości modeli wyposażone są w piloty zdalnego sterowania, możemy więc zdalnie kontrolować intensywność płomieni oraz dymu.

Niektóre modele dzięki wbudowanym termowentylatorom o mocy 1,5 -2,0 kW mogą również emanować ciepłem i pozwolić użytkownikom na ogrzanie się w blasku płomieni.

 

 

Decydując się na kominki elektryczne Optifalme i Opti-Myst® oszczędzają Państwo czas i pieniądze. Kominki te nie wymagają przewodu kominowego, ani wentylacyjnego. Mogą być umieszczone w dowolnym miejscu, wystarczy jedynie dostęp do standardowego gniazda elektrycznego.

Zachęcamy Państwa do zapoznania się z naszą ofertą. Wszelkie informacje uzyskają Państwo w siedzibie naszej firmy bądź kontaktując się z nami telefonicznie bądź mailowo. Ofertę naszą kierujemy zarówno do odbiorców indywidualnych jak i salonów kominkowych czy biur projektowych.

 

idealmedia.pl Projekt i realizacja © 2012 - Agencja Reklamowa Idealmedia.pl - Profesjonalny system CMS
Wszelkie materiały, loga, zdjęcia zawarte na stronie chronione są prawem autorskim i bez ich zgody nie mogą być używane i powielane. stat4u